Hlavolam je báječným dárkem k narozeninám

Narozeniny vašeho malého raubíře se nezastavitelně blíží a vás při pohledu do kalendáře na rychle ubíhající dny svírá panika, že jste ještě nevymysleli vhodný dárek. Traduje se totiž domněnka, že pořídit dárek pro dítě není vůbec složité – vždyť jsou to děti a ty se spokojí prakticky se vším, no ne? Pravda je ale taková, že je to mnohdy opravdu tvrdý oříšek nebo zajímavého vymyslet. Jestliže i vaše nápady došly a studnice inspirace došla, přečtěte si dnešní článek. My totiž jeden nápad máme a rádi se o něj s vámi podělíme!

Zaměstnej si hlavičku!

Máte rádi hlavolamy? My ano a moc! Proto se náš tip na originální narozeninový dárek bude týkat právě hlavolamu, který dítko donutí zaměstnat si makovičku a pro nalezení správného řešení zapojit mozek. Nejenže tak dítku darujete hračku, která jej dozajista překvapí, ale zároveň mu dáte příležitost trénovat mozek. A mít doma chytré dítě je přece snem každého rodiče, nemáme pravdu?

Greyerbaby / Pixabay

Hlavolam dítě zabaví

Dejte dítěti do ruky hlavolam a nebudete o něm několik dlouhých minut vědět. Na to klidně vezměte jed! Součástí hlavolamu jsou dané předlohy, které dítě povedou v řešení záhady, jak ony barevné kuličky vlastně poskládat tak, aby odpovídaly obrázku. Na první pohled to možná nevypadá tak složitě, ale zkuste si to sami a uvidíte, že je u toho potřeba myslet!

Kvalitní a nezávadná hračka

Hlavolam je vyrobený z kvalitního dřeva, což znamená, že je zdravotně nezávadný a vhodný i pro menší děti. Pokud vám, jakožto rodičům, záleží na tom, abyste svým dětem poskytli jen to nejlepší, není nad čím dlouho váhat. Hlavolam bude bavit jak malé, tak i větší děti – každé z nich si najde způsob, jak si s hračkou vyhrát. A když večer děti usnou, můžete si nad hlavolamem lámat hlavu vy!