Hry pro chlapečky

Není nic horšího, nežli protivné, znuděné dítě. Rodiče s námi jistě budou souhlasit. Když dítko nemá do čeho píchnout, nejenže výrazně poklesne jeho nálada, ale zároveň začne vymýšlet lumpárny. A ty ne vždy končí dobře. Zvláště u chlapců je známo, že u ničeho nevydrží a oproti holčičkám je každá aktivita baví jen chviličku. Pokud i vy s vaším malým raubířem často zažíváte krušné chvilky, protože vám dochází nápady, jak ho zabavit, jste tady správně.

Autíčka jsou klasika

Víte, čemu žádný malý kluk neodolá? No přece novému autíčku. Auta jsou zkrátka slabostí malých i velkých kluků, často se stává, že se do hry s nimi zapojí tatínci nebo dědečci. I vašeho klučinu proto jistě zabaví dřevěná autodráha. Skládá se ze tří silnicových dílů a tří jednoduchých autíček. Autodráha je menších rozměrů a hravě se tak vejde i do poličky, navíc je krásně barevná a zaručeně tak dokáže vzbudit zájem. 

Hra na kovboje z Divokého západu

Hra na kovboje je mezi chlapci velice oblíbená. Na hlavě klobouk a v ruce bambitku. S nadšením i odvahou přeprat každého zrádce a nastolit tak pořádek. To je často cílem hry. Správnému kovbojovi by rozhodně neměl chybět kůň. Teď jste se možná zalekli, že vás budeme nutit pořídit dítěti pravého živého koně. Nebojte se, máme lepší nápad – mnohem méně náročný na finance. Pokud má i váš chlapeček rád kovboje a rád si na ně hraje, pořiďte mu hopsadlo v podobě koně. Tato hračka je známá již po mnoho generací a i v dnešní době se k ní rádi vracíme. Kůň se může pyšnit hustou hřívou a malovaným obličejem.

Kdo by odolal vláčkům?

A teď ruku na srdce – pokud byste v pokojíčku vašeho chlapečka rozložili maxi vláčkodráhu, myslíte si, že by bez povšimnutí prošel kolem? My jsme si jistí, že určitě ne! Každý kluk přece touží mít svou vlastní vláčkodráhu se všemi doplňky a mašinkami, které rozhodně nesmí chybět. Do hry s tak propracovanou dráhou se zaručeně zapojí i starší sourozenci nebo tatínek.