Jak vybrat autodráhu

Autodráha je jednou z nejoblíbenějších hraček malých i velkých kluků. Vybrat jí není snadné, ale u nás si přečtete jak na to.

Typ autodráhy

Autodráhy pro velké kluky jsou obvykle digitální nebo analogové. Toto označení se používá pro typ dálkového řízení autíček. V našem obchůdku, ale dáváme přednost jinému řízení autíček a to ručičkami malých nezbedů.

Výrobce autodráhy

Základním pravidlem je nenakupovat autodráhy z tržnic a supermarketů. Velmi často se jedná o nekvalitní výrobky z Asie nevalné kvality, kdy jejich životnost je nedlouhá. Autodráhy v našem obchodě jsou České výroby z kvalitních materiálů.

Velikost autodráhy

Autodráhy mají různé rozměry a podle nich je třeba se řídit. Vždy je vhodné si přečíst celkově rozměry či alespoň porovnat sestavený model na produktové fotografii.

Autodráha odpovídající věku dítěte

Autodráhu je vždy nutné kupovat s ohledem na věk dítěte. Komplikovanou autodráhu malé díte neocení protože nebude mít trpělivost jí projet až do konce, zatímco větší naopak neocení příliš jednoduchou autodráhu.

Autodráhy a díly a další příslušenství

Autodráhy lze obvykle přestavovat podle toho co vás právě napadne. Proto dílů není “nikdy” dost. Autodráhu pro své dítko vybírejte také podle kompatibility s ostatními modely toho samého výrobce či dostupností náhradních dílů.

Autodráhy na prodej nalezete zde.