Koleje všude, kam se podíváš! Postavte si doma vlastní vláčkodráhu!

Vláčky a koleje – to je panečku zábava! Možná i vaše dítko této hře podlehlo a kdo ví – možná se do hry necháte vtáhnout i vy. A vlastně proč by ne! Vždyť v každém dospělém člověku se pořád ukrývá to malé dítě, které touží po legraci. Není nutné se tomu bránit. Když jste s dětmi našli společný zájem, přijde vám dnešní článek vhod. Je totiž plný inspirace na postavení vlastní vláčkodráhy, kterou si budete moci společně s dětmi užívat klidně každý den!

Rovně i do zatáčky

Postavit si vlastní dráhu pro vláčky byl sen nejednoho kluka. Možná i holčiček. Vy teď máte příležitost vdechnout vašim snům reálnou podobu a splnit sen i vašim dětem. S pomocí jednotlivých dílků kolejí si můžete postavit libovolně velkou a dlouhou vláčkodráhu. Koleje jsou rovné, mohou být i do zatáčky. Záleží tedy jen na vás, jak si svou dráhu postavíte, kolik bude mít zatáček, jak daleko na ní vláčky ujedou po rovné trase, kolik bude mít přejezdů. Fantazii se meze nekladou a právě proto to bude velká legrace!

Doplňky dodají hře na realitě

Koleje a vláček jsou pro tuto hru nezbytnost. Aby ale vaše vláčkodráha vypadala skoro jako opravdová, neměly by vám chybět ani další doplňky. Vhodnou volbou jsou například nejrůznější přejezdy nebo třeba závory. Ty můžeme vídat i na reálných dráhách, tak proč by měly chybět u vás doma? Díky závorám budete moci do hry zapojit nejen vláčky, ale třeba i autíčka, která budou přes přejezd přejíždět a poslušně čekat, až se závory zvednou.

Dřevěná kvalita

Sestavením vláčkodráhy z kvalitních dřevěných součástí rozhodně neprohloupíte. Dřevo je kvalitní materiál, který disponuje dlouhou životností a k tomu všemu je zdravotně nezávadný. Pro děti naprostý ideál. Dřevěné koleje hravě odolají i hrubšímu zacházení a vy se tak nemusíte bát o jejich brzké poškození.