Vláčkodráha pro malé i velké

Vláčky, vláčky, vláčky! Také se u vás doma veškerá zábava točí právě okolo nich? Nadchly se pro ně nejen vaše děti, ale v jejich zálibě je nadšeně podporují tatínek i dědeček? Pak si jistě nad výběrem vhodného dárku nemusíte příliš lámat hlavu. Přesto pro vás máme inspiraci, která se vám určitě bude hodit.

kheinz / Pixabay

Vláčkodráha pro nejmenší

Vláčkům a všem okolo nich často podléhají i ty nejmenší děti. Láska a záliba v těchto strojích tak často vzniká již v útlém věku. Pro vaše nejmenší dítka je vhodná vláčkodráha s krtečkem. Kulatá dráha je pestrobarevná a zaručeně tak upoutá dětskou pozornost. Součástí je mašinka se dvěma vagonky, na jednom z nich se veze známá myška. Dráhu stačí rozložit v pokojíčku na koberci a zábava s krtečkem tak může začít.

Zábava pro starší děti

Starším dětem jen stěží bude stačit menší vláčkodráha s krtečkem, proto neváhejte ani minutu a ozdobte jejich pokojíček maxi vláčkodráhou s množstvím příslušenství. Nad takovou sestavou bude zrak přecházet nejen dětem, ale i dospělým. Vláčkodráha disponuje zatáčkami, mosty, výhybkami i závorami, nechybí ani nezbytné doplňky pro okolí, které dotvoří tu správnou atmosféru.  Při hraní s touto vláčkodráhou se zastaví čas!

Požitek na maximum

Ačkoli jsou děti zpravidla nenáročné, jakmile se pro nějakou aktivitu nadchnou, chtějí z ní mít maximální možný požitek. Dotáhněte tedy atmosféru hry k dokonalosti a to prostřednictvím dodatečného příslušenství k dráze. Dřevěné budovy, silniční přejezdy nebo panáčci dodají hře o to větší šmrnc. Příslušenství můžete k vláčkodráze přikupovat postupně, bude to skvělý dárek k narozeninám nebo Vánocům.